Dimanta urbšana

Dimanta urbšana ir efektīvākā, ātrākā un drošākā - ar minimālu vibrāciju, trokšņiem un bez putekļiem urbšanas metode, lai precīzi un detalizēti izveidotu caurumus un atveres dažādās pamatnēs - betons, akmens, mūris, ķieģelis un citas. Dimanta urbšanu veicam jebkurā slīpumā, pēc klienta vēlmēm.

  • DIMANTA URBŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

    Urbšana jebkurā, celtniecībā sastopama, cietības materiālā saglabājot tā strukturālo integritāti. Urbšana ir iespējama ar 8 līdz 1500 mm diametru. Vienīgā ātrākā, nekļūdīgi precīzāka - līdz šim zināmā, urbšanas tehnoloģija. Bez putekļu tehnoloģija. Minimāla vibrācija. Minimāli trokšņi.
  • DIMANTA DŪRIENVEIDA URBŠANAS TEHNOLOĢIJA

    Dūrienveida urbšanas metodes laikā tiek veikti sasvstarpēji savienoti urbumi, veidojot caurumus un atveres horizontālās un vertikālās plaknēs. Šo tehnoloģiju galvenokārt izmanto, ja konstrukcija ir pārāk dziļa, lai to grieztu ar parasto zāģi vai stiepli. Dūrienveida urbšanas tehnoloģiju izmanto dažādu sarežģītības pakāpes urbumu veikšanai. To var izpildīt nepieciešamajā izmērā un formā, tostarp apļveida, kvadrātveida un citos. Sasniedzot dziļumu līdz 5 metriem, šādu griešanas tehnoloģiju var izmantot, lai izveidotu atveres pāļu ieguldīšanai, celtņa pamatnes noņemšanai, pacelšanas vārpstas atverēm un līdzīgiem darbiem, kur griešana ar zāģi nav iespējama.


  • Jautājumi par dimanta urbšanu / zāģēšanu?
  • Zvani: +371 22190190
  • Palīdzēsim Jums rast labāko risinājumu!